Комплекти товарів

Модуль "Octemplates - Комплекти товарів" призначений для створення комплектів товарів, що можуть бути запропоновані покупцям як спеціальні пропозиції. Комплекти товарів можуть бути корисними для проведення акцій, збільшення середнього чека та стимулювання продажів шляхом пропозиції пов'язаних товарів за спеціальною ціною у порівнянні з окремою покупкою кожного товару.

Модуль допоможе вам тонко налаштувати відображення комплектів товарів, щоби цільові групи клієнтів могли їх бачити в контексті певних категорій або виробників, а також у конкретних магазинах, якщо ви використовуєте мультимагазинність. Це зручно для створення персоналізованих пропозицій та ефективного цільового маркетингу.


Для управління комплектами перейдіть у розділ "Octemplates - Модулі - Комплекти товарів". Тут будуть відображені всі створені комплекти товарів. Кожен комплект включає назву, товари у комплекті, дату додавання, статус (включено/виключено) та дії для управління комплектом.

Створені комплекти товарів можна зручно знаходити за допомогою фільтрації за такими критеріями:

 • Назва комплекту: пошук комплектів за їх назвою;
 • Категорія: фільтрація комплектів за категорією товарів;
 • Назва товару: пошук за товарами у складі комплектів;
 • Виробник: пошук комплектів за виробником товарів.


Щоб додати новий комплект, натисніть на синю кнопку з плюсом (+) у правому верхньому куті сторінки. Щоб відредагувати доданий комплект, натисніть на синю кнопку з іконкою редагування у таблиці відповідного комплекту. В обох випадках відкриється форма з інформацією про комплект товарів. Тут будуть доступні дві вкладки з налаштуваннями.

У вкладці "Налаштування" доступні такі опції:

 1. "Статус" - перемикач для активації або деактивації комплекту товарів;
 2. "Назва" - назва комплекту, яка буде відображена в адмін-панелі;
 3. "Товари" - секція, де можна додати товари до комплекту. Тут вказана назва товару, також можна обрати тип знижки для товару у комплекті (відсоток або фіксована сума), вказати розмір знижки, який буде застосовано до товару, також зазначити мінімальну кількість товару (значення, після якого комплект буде застосовано) та визначити порядок сортування для товарів. Кнопка з іконкою кошика призначена для видалення товару з комплекту.
 4. "Дата" - дозволяє встановити дату початку і кінця дії акційної пропозиції на комплект;
 5. "Порядок сортування" - визначає порядок відображення комплекту серед інших пропозицій.


Вкладка "Зв'язки" використовується для визначення де і як комплект буде відображений у магазині. Нижче наведено опис можливостей цієї вкладки:

 1. "Доступно для груп клієнтів" - тут можна вибрати групи клієнтів, для яких буде доступний даний комплект товарів;
 2. "Магазини" - Якщо використовуються мультимагазини, тут можна вибрати, у яких саме магазинах буде показуватись комплект;
 3. "Показувати в категоріях" - дозволяє обрати категорії, у яких комплект товарів буде відображатися;
 4. "Показувати в виробниках" - дозволяє, обрати виробників, на сторінках яких комплект товарів буде відображатися.

Після того, як ви ввели та перевірили усі дані комплекту натисніть на синю кнопку "Зберегти" у правому верхньому куті сторінки.


Для виводу модуля комплектів у категоріях та виробниках активуйте модуль у списку доповнень.

Після цього оберіть "Враховувати в замовленні" в переліку типів доповнень та активуйте "OCTemplates - комплекти товарів".

Після активації натисніть редагувати та ввімкніть модуль.

Після того, як ви активували модуль, перейдіть на сторінку "Дизайн - Макети" і виведіть модуль на сторінці категорій та виробників, де це необхідно.


Для виводу комплектів на сторінці товару перейдіть в розділ "Octemplates - Deals OCTemplates - налаштування шаблону (Deals)" у вкладку "Картка товару" та активуйте модуль.